Vizyon


Kendi alanında uzmanlaşmak için sürekli gelişim sağlamak, konusunda takip eden değil, öncü olmaktır vizyonum. Bunun için sürekli öğrenmek ve zamanın şartlarına uyum sağlayabilecek donanım ve esnekliğe sahip olarak sürekli güncel kalmaktır Vizyonum. Girişimci kişiliğim ile günümüzde başlayan ve geleceğin çalışma türü olan tele çalışma en iyiler arasında olmaktır vizyonumuz.
 

Misyon


Günümüz tüketiminin ve modanın hızlı tüketildiği bir dönemde olması sebebi ile sürekli tasarım ve sürekli gelişim şart, Bazen işin içinde olmak farklı bir bakış açısı geliştirmeyi engelleyebiliyor. Misyonum farklı bir akıl ve farlı bir bakış açısı ile çözüm üretmek ve yenilikler sunmaktır. Bakış açım ve  yaklaşımım etki altında kalmadan global değerlere göre üretmek ve tasarım yapmaktır.
 

Özgeçmiş


İlk ve Ortaöğrenimimi Frankfurt, Rize ve Samsun'da tamamladıktan sonra İletme Dış Ticaret, Kültürel Miras & Turizmcilik ve Konaklama İşletmeciliği Ön Lisans ve Lisans eğitimlerimi tamamladım, İş yaşantımda Yurtdışında yabancı ortaklı bir kurumda yöneticilik yaptıktan sonra, İstanbul'da Dış Ticaret Yöneticisi olarak muhtelif firmalarda görev aldım, Akabinde kendi adıma danışmanlık hizmetleri vererek çalışma hayatıma devam ettim.
 
 
 
 
 
 
 
Copyright 2017 İstif Danışmanlık Hizmetleri
Tüm Hakkı Saklıdır
Tasarlayan: İstif Danışmanlık Hizmetleri